Новини

Політика

прокуратура львівщини

прокуратура львівщини

gazeta.lviv.ua

Прокуратура оскаржує понад 100 рішень органів місцевого самоврядування Львівщини

Четвер, 26 грудня 2013, 17:17

Прокуратура Львівської області оскаржує понад 100 рішень органів місцевого самоврядування Львівщини з питань політичної ситуації в Україні

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Зазначимо, що до Львівського окружного адміністративного суду органами прокуратури області подано 103 адміністративних позови щодо визнання протиправними та скасування рішень органів місцевого самоврядування з питань політичної ситуації в Україні, оскільки такі рішення прийнято всупереч вимог ст.19 Конституції України та ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

 Зокрема, органи місцевого самоврядування не наділені повноваженнями надавати оцінку діям центральних органів влади та визнавати такі злочинними, вірішувати питання щодо реалізації зовнішньої політики держави та скеровувати прийняті на сесіях рішення на адреси іноземних держав.

Відтак сьогодні, 26 грудня, Львівським окружним адміністративним судом задоволено позов прокурора Городоцького району, про визнання протиправним та скасування рішення Городоцької районної ради від 02.12.13 року № 503 “Про запобігання протиправним діям правоохоронних органів та осіб, що на даний час обіймають вищі керівні посади в Україні”.

Крім того, судом уже задоволено 14 клопотань прокуратури про зупинення дії рішень суб’єктів владних повноважень, у тому числі 4 рішень, прийнятих Львівською обласною радою. Решта позовів перебувають на розгляді.
Прес-служба прокуратури Львівської області

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.