Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

во майдан

Субота, 4 січня 2014, 14:40

В оргкомітеті львівського ВО «Майдан» залишили вакантні місця для представників ВО «Свободи»

во майдан

3 січня установчі збори Львівського оргкомітету обласного осередку ВО «Майдан» обрали оргкомітет із 21 особи, залишивши в його складі вільні місця для представників ВО «Свобода», адже останні не були присутні на засіданні.

До оргкомітету увійшли на паритетних засадах представники громадськості, студентства та політичних партій, зокрема: Іван Вакарчук, Софія Федина, Звенислава Мамчур, Володимир Парубій, Олег Кузан, Андрій Мисик, Петро Костюк, Оксана Юринець (політична партія УДАР Віталія Кличка), Микола Кадикало (ВО «Батьківщина»), Валерій Веремчук (Народний рух України), Мирослав Сеник (Депутатська група «Наш край» у Львівській обласній раді) та інші.

В складі оргкомітету було залишено місця для представників політичних сил, що не були присутніми на зборах.

Представники студентства оголосили, що назвуть остаточно склад своєї частини оргкомітету 6 січня, - сказано у повідомленні оргкомітету.

Для організації роботи усіх учасників Львівського обласного осередку ВО «Майдан», виконання поточних завдань, які стоять перед організацією, було запропоновано створити робочі групи: організаційно-мобілізаційну, програмно-аналітичну, правового захисту, інформаційно-агітаційну та групу самозахисту.

Для ефективної взаємодії із існуючими штабами національного опору, коордрадами євромайданів області та подібними загальноукраїнськими структурами для посилення роботи євро майданів було вирішено також утворити Територіальну раду при Львівському осередку ВО «Майдан», куди повинні увійти представники усіх районів та міст обласного значення Львівської області.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.