Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ратуша

fond.lviv.ua

П'ятниця, 10 січня 2014, 16:31

Виконком заборонив облаштовувати магазин ритуальних послуг в приватній квартирі вул Левицького

ратуша

Сьогодні виконком скасував розпорядження голови Личаківської райадміністрації, яким було надано дозвіл на реконструкцію квартири №1 на вул. К. Левицького, 100 під магазин-салон з влаштуванням дверного прорізу на місці віконного отвору та встановлення котла опалення. 

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

Нагадаємо, квартира №1 в будинку №100 на вул. Левицького є у приватній власності. Інші мешканці цього будинку неодноразово звертались зі скаргами на магазин ритуальних послуг, тому наказ департаменту житлового господарства про використання квартири в нежитлових цілях був скасований, справа передана в суд та, після рішення суду, до виконавчої служби, яка повинна зобов’язати власників використовувати квартиру за призначенням – для проживання. 

Відтак, як ідеться в інформаційній довідці до проекту рішення, станом на сьогодні рішення суду не виконане, а в квартирі надалі продовжується зберігання та торгівля товарами ритуальної атрибутики. Тому для припинення торгівлі потрібно демонтувати вхідні дверей зі сторони вулиці, що влаштовані на місці віконного отвору із приведенням квартири до попереднього стану.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.