Новини

Соціум

гральний заклад

гральний заклад

tsn.ua

На Львівщині припинили діяльність підпільного грального закладу

Понеділок, 13 січня 2014, 12:46

На Львівщині правоохоронці припинили діяльність ще одного підпільного грального закладу. Вилучено більше десяти гральних апаратів та грошові кошти, отримані від цієї незаконної діяльності.

Про це повідомила прес-служба ГУ МВС у Львівській області.

Підпільний гральний заклад був розташований у комерційному приміщенні у місті Сокаль Львівської області. Послуги з організації азартних ігор надавались у порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні».

Під час проведених санкціонованих обшуків працівники Управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю ГУ МВС України у Львівській області вилучили більше десяти гральних апаратів, за допомогою яких надавались послуги у сфері грального бізнесу та грошові кошти, отримані від цієї незаконної діяльності.

Діяльність закладу ретельно конспірувалась, приміщення було обладнане системою відео спостереження, а клієнти допускались всередину лише за попередньою домовленістю із персоналом закладу.

За цим фактом відкрите кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ст.203 зн.2 КК України (Зайняття гральним бізнесом).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.