Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Економіка

промисловість

mns.gov.ua

Понеділок, 20 січня 2014, 16:12

Виконання росту промислового виробництва Львівщини торік році склало 1,1%

промисловість

У промисловості Львівщини при завданні росту виробництва на 3,7% виконання склало 1,1%, що означає невиконання обсягів випуску промислової продукції в сумі понад 1,0 млрд. грн.

Про це повідомив перший заступник голови ОДА Олексій Сторчило, передає прес-служба адміністрації.

"Програмні завдання  із соціально-економічного та культурного розвитку Львівщини у минулому році не виконані. Це підтверджує і 24 місце, яке посіла Львівська область у рейтингу  між областями України", заявив Сторчило.

«На підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів зростання випуску продукції не відбулося, а залишилося на рівні попереднього року. Ця галузь у переробній промисловості є визначальною, оскільки її частка становить 33% від загального обсягу реалізації. Тому ця галузь вплинула на показники у промисловості загалом», – підкреслив О. Сторчило.

Крім того, за його словами, в машинобудуванні не забезпечено намічених Програмою обсягів виробництва продукції (при плані 3,7%, фактично 0,5%). Зокрема, «Дрогобицький машинобудівний завод», «Дрогобицький завод автомобільних кранів» та “ЛАЗ” працювали не стабільно, а іноді із зупинками виробництва.

Перший заступник голови ОДА додав, що не забезпечено виконання завдання і підприємствами з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (зниження на 0,6%). Поряд з тим, зниження обсягів виробництва відбулося у хімічній галузі (-9,0%), гумових і пластмасових виробах (-7,8%), металургійному виробництві (-3,2%). Знизили обсяги виробництва і вугільна галузь (-23,3%) та електроенергетика (-4,5%).

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram для отримання моментальних новин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.