Новини

Політика

сало олег

сало олег

Ми продовжуємо працювати, – Сало

Понеділок, 27 січня 2014, 11:55

Очільник Львівщини Олег Сало заявив, що він та його команда продовжує працювати і будуть робити все для комфорту людей.

Слова Сала передає прес-служба Львівської ОДА.

«Події, які стались не тільки в нашій області, а й по всій Україні – це не означає, що ми не повинні працювати», – сказав голова Львівської ОДА Олег Сало.

Відбуваються щоденні наради щодо забезпечення нормальної життєдіяльності Львівщини, зокрема роботи усіх оперативних служб у зв’язку з погіршенням погодніх умов.

«1,2 млн.грн. ми скерували на дороги, на підсипання доріг. Механізми працюють, піщано- соляними сумішами забезпечені. Можу запевнити громадян, що ми працюємо, ми надаємо всі послуги і все, що від нас залежить як від влади, ми все будемо робити, щоби люди себе комфортно почували», – розповів Олег Сало.

За його словами, Львівщина займає перше місце за рівнем соціальних виплат. «По зарплатах, по пенсіях … 74 млн.грн. було виплачено», – запевнив Олег Сало.

Нагадаємо, 23 січня у Львові захопили обласну державну адміністрацію, а Сала змусили підписати заяву про звільнення. Водночас Сало згодом просив відкликати свою заяву, адже, як він пояснив, підписав заяву під загрозою фізичної розправи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.