Новини

Львівська міськрада

Львівська міськрада та «Львівська політехніка» стали учасниками EUniverCities

Львівська міськрада та «Львівська політехніка» стали учасниками EUniverCities

Варіанти.net

Львівська міськрада та «Львівська політехніка» стали учасниками EUniverCities

Четвер, 31 травня 2012, 15:00

Львівська міська рада та Національний університет «Львівська політехніка» підписали Меморандум про участь у Європейській мережі міст та технологічних університетів EUniverCities. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Меморандум засвідчує участь міста Львова та Національного університету «Львівська політехніка» в EUniverCities.

«Ми маємо прекрасних, здібних людей, молодих науковців, студентів. Це наше майбутнє. Якщо ми не скористаємося цим потенціалом, ми перетворимося на «зборщиків». Цього допустити не можна», - наголосив проректор з наукової роботи Національного університету «Львівська політехніка» Зорян Піх.

Як розповіли в Інституті міста, експерти EUniverCities допоможуть проаналізувати наше інноваційне та наукове середовище. Також на основі цього ж дослідження стане можливим сформувати додаткові завдання для діяльності Львівського центру інновацій.

Нагадаємо, мережа EUniverCities має на меті налагодження обміну досвідом та знаннями з європейськими науковцями, можливостей залучення досвіду, фахівців та розробок університету до економічних процесів в місті, зміцнення репутації університету та міста в Європі, залучення провідних науковців до вирішення питань міста, впровадження інноваційних розробок для ефективного економічного росту, налагодження співпраці з іншими містами та діячами і вирішення проблем міста на загальноєвропейському рівні з залученням досвіду європейських експертів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.