Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Середа, 5 лютого 2014, 11:41

Стебницький «Полімінерал» загрожує техногенною катастрофою, яка зачепить Трускавець і Дрогобич, – нардеп

Безвідповідальна приватизація Стебницького ДГХП «Полімінерал» загрожує техногенною катастрофою для міста та сусідніх населених пунктів, зокрема матиме небезпечні наслідки для курорту Трускавець.

Про це заявила нардеп від ВО "Свобода" Ірина Сех.

За словами Ірини Сех, близько півроку тому, коли готувалася приватизація підприємства, Міністерство фінансів України зобов’язало Державну казначейську службу України призупинити фінансування Комплексного проекту «Консервація рудника №2 і рекультивація порушених земель». Тоді вона звернулася до уряду щодо необхідності фінансування природоохоронних заходів, однак урядовці вирішили інакше.

«Нещодавно Рахункова палата України провела аудит використання бюджетних коштів на ліквідацію та консервацію колишніх гірничодобувних підприємств і дійшла висновку, що через неузгоджені дії Фонду державного майна України та Агентства державного майна України під час передприватизаційної підготовки «Полімінералу» у 2013 році майже на півроку припинилося бюджетне фінансування природоохоронних заходів. Через це загострилися ризики виникнення надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру», - зазначає народний депутат.

Нагадаємо, минулого року стебницький "Полімінерал" придбав олігарх Бахматюк − за 56 млн грн.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.