Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Новини

www.volynnews.com

Середа, 28 березня 2012, 13:08

На Львівщині проведено ямковий ремонт менше ніж 1% доріг

Служба автомобільних доріг у Львівській області станом на 28 березня ліквідувала аварійні ямковості приблизно на 0,8 км автомобільних доріг, що є 0,23% від протяжності доріг у Львівській області загалом.

Такі підрахунки були зроблені журналістами «Варіантів» на базі аналізу повідомлення прес-служби Львівської ОДА.

«За 24 березня службою автомобільних доріг Львівщини проведено ямковий ремонт доріг на 1729 кв. м. Всього по державних автомобільних дорогах ліквідовано 1457 кв. м аварійної ямковості, по місцевих автодорогах – 272 кв. м ямковості», - сказано у повідомленні.

26 березня голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк зазначив, що дорожнім службам слід серйозно активуватися щодо організації усунення ямковості на дорогах. «На окремих ділянках доріг області по ямковому ремонту частково вже є результат, однак і є багато технологічних неузгоджуваностей. Зокрема не виконані роботи по облаштуванню водовідведення. Тому не буде стовідсоткового результату усунення ямковості, якщо не будуть належним чином облаштовані водовідводи», - наголосив він.

Костюк поставив завдання посилити зусилля дорожників для приведення доріг до належного стану.

Цього ж дня голова Львівської ОДА провів виїзну нараду та огляд стану доріг і придорожніх смуг у Городоцькому, Мостиському та Яворівському районах.

Загальна протяжність доріг Львівщини, які обслуговуються Службою автомобільних доріг у Львівській області складає 374 км.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram для отримання моментальних новин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.