Новини

Економіка

привокзальний ринок львів

привокзальний ринок львів

a7d.com.ua

П'ятниця, 28 лютого 2014, 09:452122

Народній самообороні не вдалось повернути директора Привокзального ринку на робоче місце

Вчора, 27 лютого, власники ТзОВ “Привокзальний ринок” разом із головою «Народної самооборони» Львівщини Валерієм Веремчуком прийшли на Привокзальний ринок у Львові, щоб повернути директора на робоче місце, але працівники ринку не допустили цього.

Про це повідомив Автономний опір.

"Вони закликали людей до переговорів, зокрема Валерій Веремчук заявив, що співвласник ринку є "героєм Майдану", оскільки возив на революцію продукти. Працівники обурились, адже власник купляв продукти за їхні гроші, і статус "героя Майдану", тим більше набутий паразитарно, не дає індульгенції та побори з чесних трудівників. Після цього працівники, під крики "Банду геть!", вигнали з базару непроханих гостей, заявивши, що ринок не віддадуть, адже тепер він рівно належить їм усім", - сказано у повідомленні. 

 

 26 лютого підприємці ринку Привокзальний прогнали директора. 

Нагадаємо, Веремчук заявив, що представники самооборони не можуть втручатися в роботу приватних та державних установ, якщо немає дозволу координаційного штабу.

У селищі Добротвір Львівської області місцеві мешканці пікетували підприємство "Західенерго" та скасували йому державний акт на землю.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: