Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

http://uk.wikipedia.org

П'ятниця, 6 квітня 2012, 17:40

Львівський виконком вирішує долю старенького РАФіка

Львівський виконком прийняв рішення передати автомобіль РАФ, 1993 року випуску від поліклініки – військовій частині. В. о. департаменту гуманітарної політики Володимир Зуб доповів, що це авто не вартує нічого.

«Якби ми могли його здати на металолом, то здали б», - сказав Володимир Зуб.

Нагадаємо, 5 квітня на сесії ЛМР депутат Андрій Рікота звернувся до Андрія Садового із запитанням, чому начальнику управління охорони здоров'я позачергово надали помешкання.

«Тому, що він приїхав з іншого міста і чесно працював на його благо. Ви спочатку зробіть стільки як Зуб, а потім говоріть», - сказав Андрій Садовий.

Володимир Зубу надали квартиру № 85 загальною площею 120,5 кв м, що складається з трьох кімнат, кухні та комунальних вигод рішенням виконавчого комітету від 17.08.2007 року. Володимир Зуб став на квартирну чергу у Львівській міській раді у 2007 році і був зареєстрований під номером 23733.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.