Новини

Інфраструктура

тепличне господарство

тепличне господарство

emarket.ua

Нідерландська компанія проінвестує 10,75 млн євро в тепличне господарство Львівщини

Вівторок, 1 квітня 2014, 17:39

Нідерландська компанія «Галіція Грінері БВ» готова інвестувати 10,750 млн євро для запуску нового сільськогосподарського проекту в Буському районі.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Зокрема, нідерландські інвестори розповіли, що вони тривалий час займаються розвитком тепличних господарств у Чорноморському регіоні, однак це перший проект, який реалізовується в Україні.

«Цей проект розташований на земельній ділянці у м. Буську, яка займає площу 20 гектарів. Перша фаза, над якою ми зараз працюємо, це тепличне господарство площею 6 га. На ділянці хочемо збудувати дві теплиці для вирощування перцю та помідорів площею по 2,5 га кожна, а також на 1 га будуть розташовані складські приміщення. Крім того, на 4 тис кв метрів ми будуємо теплицю, в якій вирощуватимемо салати та різноманітну зелень», – поінформував головний виконавчий директор голландської компанії Пітер де Фрейд.

Він пояснив, що компанія змушена розпочати перший етап із шести гектарів, оскільки в Україні наразі немає відповідних кваліфікованих працівників, які могли б працювати в сучасних теплицях. «Тому наша компанія розробила інтенсивну схему навчання працівників, аби вони могли здобути відповідні кваліфікації. Також на перспективу ми сподіваємося на тісну співпрацю з аграрним університетом, щоб студенти – аграрії змогли проходити практику і набиратися навичок», – зазначив П. де Фрейд.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.