Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

трамвай електрон

uk.wikipedia.org

Четвер, 10 квітня 2014, 10:00

Львів придбає цьогоріч трамвай та тролейбус на "Електроні"

трамвай електрон

Попри складну економічну ситуацію, цього року Львів купить на «Електроні» трамвай та тролейбус. 

Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий, передає прес-служба Львівської міськради.

"Минулого року по казначействі були непроплати 100 млн грн. Цього року є вже близько 70 млн грн непроплат. Голосуючи за бюджет, ми розуміємо, що він буде надзвичайно складним. Маючи стрічку у бюджеті, проводячи тендер, навряд чи підрядник готовий буде розпочинати роботи, якщо не буде чіткої, якісної ситуації в країні. Щоб були не просто стрічки, а реальні гроші", сказав Садовий.

"Ми купуємо ще один трамвай на «Електроні», на це передбачено 11 млн 800 тис. грн. Також ми хочемо купити тролейбус новий на «Електроні». І ми маємо стрічку стосовно купівлі електробусу. Це важливо, щоб перші взірців ми могли брати і випробовувати у Львові. Таким чином, даючи можливість підприємству в подальшому виробляти продукцію, щоб мати замовлення. Наприклад, по трамваях є пропозиції багатьох міст України, які дуже сподобали наш львівський трамвай, але це залежить від ситуації економічної. Я б хотів, що «Електрон» виготовляв комунальний транспорт", - зазначив міський голова Андрій Садовий.

Як уточнив перший заступник міського голови Олег Синютка, на тролейбус та електробус передбачено 4 млн 938 тис. грн.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.