Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

Фірташ у Львові остерігався податківців з диктофонами

Фірташ у Львові остерігався податківців з диктофонами

Варіанти.net

Середа, 28 березня 2012, 13:14

Фірташ у Львові остерігався податківців з диктофонами

Під час свого виступу у Львові, 27 березня, голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ попросив голову Львівської ОДА Михайла Костюка попередити податківців про те, щоб вони не записували його діалог з підприємцями.

«На подібній зустрічі у Чернівцях, до мене підійшли підприємці і сказали, що добре, що я можу стати за трибуну і говорити все, що думаю, мовляв у мене великий бізнес і мене чіпати не будуть. А вони, малі підприємці, бояться говорити, бо навіть зараз в залі сидять податківці і їх «пишуть» - розповів Дмитро Фірташ.

Нагадаємо, 27 березня, у Львові голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ провів робочу зустрічі з керівництвом Львівської області та власниками малих та великих підприємств.

Голова ради директорів Group DF Дмитро Фірташ був обраний головою Федерації роботодавців України 29 листопада 2011 року.

Дмитро Фірташ народився 2 травня 1965 року у селі Синьків Заліщинського району Тернопільської області. Його батько був водієм, потім викладав у авто школі. Мати отримала дві освіти (ветеринарну та економічну) та працювала бухгалтером на тваринницькій фермі потім – на цукровому заводі.

Група компаній Group DF сьогодні об'єднує активи у хімічній та титановій галузях, сфері фінансів, нерухомості. На підприємстві Дмитра Фірташа працює понад 25 тисяч людей.

Мільярдер Дмитро Фірташ також є у числі меценатів, які фінансують будівництво університетського містечка в Українському католицькому університеті у Львові. Попередня вартість проекту становить 25 млн. дол.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.