Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

pixelbrush.ru

П'ятниця, 25 квітня 2014, 10:01

Безкоштовний майстер-клас «Віртуозна академія» відбудеться у Львові

1 травня з 10 до 17:00 год у Львівській філармонії відбудеться безкоштовний майстер-клас віолончеліста Дениса Северіна та скрипаля Кирила Шарапова.

Про це повідомляє прес-служба Львівської філармонії.

Денис Северін – професор Вищої школи музики в Женеві і Вищої школи мистецтв в Берні, де він викладає віолончель, камерну і старовинну музику. Також він веде майстер-класи у Німеччині, Франції, Іспанії, Швейцарії і Бразилії.

Член журі міжнародних конкурсів в Ільзаху (Франція) та Монтре (Швейцарія), а також Швейцарського національного молодіжного конкурсу, президент Міжнародної благочинної асоціації «Мистецтво без кордонів», учасник організаційного комітету ESTA Schweiz (European String Teacher Association).

Кирило Шарапов – скрипаль, дипломант багатьох українських та міжнародних конкурсів.

Разом з музикантами квартету «Collegium» започаткував новий Міжнародний фестиваль «Chamber Art Music» за участю відомих музикантів Європи. Співорганізатор квартету «Kiev-Tango-Project».

Напередодні майстер-класів, 30 квітня, музиканти виступлять у Львівській філармонії. Під час концерту разом з Академічним камерним оркестром «Віртуози Львова» виконуватимуть твори Антоніо Вівальді і Петра Чайковського.

В першій частині концерту прозвучить найвідоміший твір барокового майстра Вівальді – цикл з чотирьох концертів для струнного оркестру «Пори року».

Продовжить програму музика Петра Чайковського – від маленького і ліричного Andante cantabile (початково частини з квартету), через драматичне і віртуозне Pezzo capriccioso до знаменитого струнного секстету «Пам'ятка з Флоренції».

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.