Новини

Політика

кпу

кпу

unionami.ru

Мін'юст просить СБУ та ГПУ розслідувати можливі злочини з боку керівництва Компартії

Понеділок, 19 травня 2014, 12:50

Міністерство юстиції направило запити до Генеральної прокуратури України і Служби безпеки України, у яких просить розслідувати можливі злочини керівництва Комуністичної партії України.

Про це на заявив міністр юстиції Павло Петренко, передає РБК-Україна.

"Міністерство юстиції на сьогоднішній день після отримання доручення від виконуючого обов'язки Президента направило відповідні запити до Генеральної прокуратури та Служби безпеки для того, щоб було проведено розслідування можливих фактів кримінальних правопорушень з боку керівництва Комуністичної партії, тих доказів, які необхідні для подачі позову до суду. Ми зараз працюємо в тісному зв'язку із правоохоронцями. Збираємо доказову базу. І якомога швидше будемо подавати відповідні позови після отримання повного обсягу документів від ГПУ та СБУ", - заявив Петренко.

За його словами, після отримання матеріалів від правоохоронних органів буде підготовлено позов щодо ліквідації Компартії.

Зазначимо, раніше сьогодні виконуючий обов'язки Президента України, голова Верховної Ради України Олександр Турчинов звернувся до Міністерства юстиції з проханням вжити заходів щодо заборони Комуністичної партії України, оскільки її представники проводять діяльність на шкоду державним інтересам України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.