Новини

Інфраструктура

маршрутки

маршрутки

volynnews.com

Прокуратура перевірить чи підвищення проїду у маршрутках є правомірним

П'ятниця, 23 травня 2014, 10:58

Прокуратурою Львова перевіряється правомірність дій Львівської міськради щодо підняття тарифів на пасажирські перевезення.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Нагадаємо, 28 квітня виконавчим комітетом Львівської міськради надано протокольне доручення про призначення перевізникам міських маршрутів загального користування аудиту обґрунтованості підвищення тарифів на послуги.

Водночас, на цьому ж засіданні виконкому прийнято рішення, яким фактично без виконання аудиту, вже встановлено нові тарифи на перевезення пасажирів у міському автотранспорті, що, відповідно, викликало резонанс серед громадськості.

З метою надання правової оцінки таким діям ЛМР та прийнятого рішення, прокуратурою міста Львова організовано перевірку.

Зокрема, 21 травня скеровано на адресу Держфінінспекції у Львівській області вимогу про проведення перевірки підприємств-перевізників та з’ясування обґрунтованості вихідних розрахункових даних, скерованих ними, що стали підставою для підняття ЛМР тарифів на перевезення.

Окремі вимоги щодо перевірок прокуратурою сьогодні, 23 травня, скеровано в органи ДАІ та Інспекцію з питань захисту прав споживачів у Львівській області.
Вказані уповноважені органи, відповідно до компетенції, повинні перевірити технічний стан транспортних засобів, дотримання перевізниками правил безпеки перевезення пасажирів та встановлених стандартів, норм і правил надання послуг з перевезення.

Відтак, після надходження відповідних матеріалів перевірки, прокуратурою вирішуватиметься питання про доцільність вжиття заходів реагування стосовно згаданого рішення виконкому.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.