Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

звернення

Четвер, 29 травня 2014, 11:11

Сех вважає, що начальник Держекоінспекції не справляється і просить його перевірити

звернення

Голова Львівської ОДА Ірина Сех просить голову Державної екологічної служби України Михайла Казимира перевірити відповідність начальника Державної екологічної інспекції у Львівській області Дмитра Ігоровича Штикала.

 

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

У листі, зокрема, зазначено, що державна екологічна інспекція у Львівській області не забезпечує виконання покладених на неї завдань щодо екологічної безпеки та не вживає заходів щодо вирішення проблем області.

«У зв’язку з неналежним контролем за дотриманням природоохоронного законодавства, зокрема, в частині утворення стихійних сміттєзвалищ, у районах області у травні цього року виникла повінь, у значній мірі через засмічення русел річок, яка заподіяла значні матеріальні збитки для народного господарства області.

Облдержадміністрація просить розглянути питання про відповідність займаній посаді Штикала Дмитра Ігоровича, який не забезпечив виконання завдань і функцій, які покладаються на Державну екологічну інспекцію у Львівській області», – йдеться у листі голови Львівської ОДА.

Нагадаємо, раніше Сех з подібним листом звернулася щодо звільнення начальника Державної інспекції сільського господарства у Львівській області Андрія Івасіва. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.