Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

універмаг на шевській

Вівторок, 3 червня 2014, 10:48

Прокуратура визнала продаж універмагу на Шевській у Львові аферою і вимагає покарати винних

універмаг на шевській

Прокуратурою Львівської області оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст. 365 ККУ директору приватного підприємства С., внаслідок дій якого територіальній громаді Львова завдано збитків у розмірі 1,7 млн. грн.

Про це Варіантам стало відомо з власних джерел у правоохоронних органах.

Найближчим часом суд обере запобіжну міру для підозрюваного С., який, за інформацією джерела, за збігом обставин, може виявитись ще й родичем міського голови Львова Андрія Садового.

Досудове розслідування встановило, що під час проведення оцінки вартості приміщень, котрі орендувались АТЗТ «Львівський універмаг «На ринку»», директором ПП С. їх було оцінено у 7,7 млн. грн..

Однак повторна оцінка приміщень універмагу, здійснена цього року Львівським науково-дослідним інститутом судових експертиз, встановила, що їх фактична вартість істотно вища. Відтак від проведення цієї оборудки територіальна громада Львова недоотримала 1.7 млн. грн..

Фактичним власником приміщень універмагу «На ринку» площею 1850,4 кв.м з 2011 року являється кіпрська компанія «Сайрус девелопмент». Остання за наявності штучно створеного боргу перед нею АТЗТ «Львівський універмаг «На ринку» використала право цього товариства на викуп приміщення поза конкурсом, - стверджує джерело. При цьому вартість 1 кв.м склала лише 439 дол.

Нагадаємо. ч.3 ст. 365 ККУ передбачає покарання за перевищення влади або службових повноважень, тобто навмисне вчинення дій, що потягнули за собою тяжкі наслідки.

Будівля за адресою вул.Шевська, 1 являється пам’яткою архітектури місцевого значення (будівля Торгового дому 1912 року) і розсташована у межах історико-культурного заповідника Львова. Будинок входить до комплексу забудови західної сторонни від міської Ратуші і являється єдиною будівлею площі Ринок у стилі модерн).

У березня 2013 року Львівський апеляційний господарський суд залишив в силі рішення Господарського суду від 21 січня, відповідно до якого Управління комунальної власності Львівської міськради зобов’язано укласти з АТЗТ «Львівський універмаг «На ринку» договір купівлі-продажу на приміщення універмагу на Шевській, 1 у Львові.

У січні 2012 року депутати Львівської облради обіцяли повернути будинок на Шевській, 1 у комунальну власність міста та звернулися до прокуратури з вимогою стягнути заборгованість за оренду.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.