Новини

Інфраструктура

будівництво

будівництво

ua.112.ua

Інспекція Держархібудконтролю порушує законодавство, – прокуратура

Середа, 4 червня 2014, 18:41

На Львівщині посадовці Держархібудінспекції допускають порушення закону при притягненні посадових чи фізичних осіб до адміністративної відповідальності при проведенні будівельних робіт.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Зокрема, складаючи адмінпротоколи останні не враховують терміни притягнення до відповідальності, що в подальшому призводить до незаконного накладення штрафів.

Як приклад, за самовільне виконання ще у 2010 році ТзОВ “Новосел” будівельних робіт, штраф на директора підприємства К. уповноваженою посадовою особою Інспекції накладений лише у 2014 році.

Водночас, через неналежне виконання своїх посадових обов’язків мають місце випадки, коли за наявності в діях особи складу адмінправопорушення, протокол працівниками Інспекції не складався, що послужило уникненню винної в порушенні особи встановленої законом відповідальності.

З огляду на це, прокуратурою області внесено подання керівнику Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області з вимогою усунути виявлені порушення законодавства та притягнути до відповідальності винних посадових осіб до відповідальності.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.