Новини

Соціум

третій батальйон

третій батальйон

Середа, 25 червня 2014, 16:33838

Через тендери Третій батальйон територіальної оборони майже не має бронежилетів

Тендери на закупівлю засобів індивідуального захисту для військовослужбовців тривають 1,5-2 місяці.

Про це повідомив в.о. військового комісара Львівського обласного військового комісаріату Дмитро Акутін, передає кореспондент Варіантів.

Також тяжко провезти бронижелети та шоломи із закордону. Можна лише провозити засоби індивідуального захисту через кордон по одиниці на людину.

Наразі львівська Самооборона так і чинить, проте в.о. начальника Львівської митниці Міндоходів Євген Приндак пообіцяв посприяти у спрощенні процедури провезення бронежилетів європейського виробництва на територію України.

Наразі в Третього батальйон територіальної оборони є 20 бронежилетів 4 класу.

Крім цього, батальйон потрубує нового взуття та форми. Взуття, яким користується батальйон, швидко рветься та колить ноги військовослужбовцям.

Третій батальйон територіальної оборони вже повністю сформований. Раніше повідомлялося, що батальйон діятиме виключно на Львівщині, але зараз є йморіність того, що їх відправлять на схід України. 2 червня У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки на Яворівському полігоні новостворений третій батальйон територіальної оборони урочисто отримав особисту зброю і присягнув на вірність Україні.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: