Новини

Економіка

До бюджетів усіх рівнів Львівщини цьогоріч надійшло на 8% більше коштів, ніж торік

До бюджетів усіх рівнів Львівщини цьогоріч надійшло на 8% більше коштів, ніж торік

chornobajrada.gov.ua

П'ятниця, 4 липня 2014, 13:00548

До бюджетів усіх рівнів Львівщини цьогоріч надійшло на 8% більше коштів, ніж торік

Протягом січня-червня 2014 року загалом по області до бюджетів усіх рівнів надійшло 7,5 млрд. грн. податків та неподаткових платежів, що на 564,5 млн грн або 8,1 % більше порівняно з відповідним періодом минулого року.

Про це інформує департамент фінансів Львівської ОДА.

Так, до державного бюджету за звітний період мобілізовано 5,0 млрд.грн. доходів, за рахунок яких відраховується дотація місцевим бюджетам області. Це становить 104 % до надходжень за відповідний період 2013 року, в тому числі:

- податковими органами забезпечено надходження 2,8 млрд.грн. або 111,9 % до надходжень за січень-червень 2013 року;
- митними органами мобілізовано 2,2 млрд.грн., що становить 96,7 % до надходжень за відповідний період торік;
- платежів, мобілізованих іншими міністерствами і відомствами, надійшло 36,4 млн.гривень.

До загального фонду місцевих бюджетів за перше півріччя 2014 року надійшло 1,8 млрд.грн., що становить 101,1 % до надходжень за відповідний період минулого року та 92,6 % до плану на 6 місяців п.р. Відставання має місце в містах Бориславі, Дрогобичі, Моршині, Самборі, Стрию, Трускавці, Червонограді, а також Бродівському, Городоцькому, Жидачівському, Жовківському, Мостиському, Перемишлянському, Радехівському, Самбірському, Сколівському, Старосамбірському районах.

Однією з основних причин невиконання планових завдань та невисоких темпів зростання надходжень до місцевих бюджетів є зменшення обсягів сплати податку на доходи фізичних осіб рядом великих платників. Це, зокрема, Львівська філія ПРАТ „Київстар”, ПАТ „Львівгаз”, Бурове управління „Укрбургаз”, ДП „Львівський бронетанковий завод”, ВАТ „Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат”, ВП „Шахта „Зарічна”, Шахта „Червоноградська”, ТзОВ „Мебель-Сервіс”, ДП СКК „Моршинкурорт”, ВАТ „НПК-Галичина”, Пасажирське вагонне депо Львів, ПАТ „Іскра”.

Місцеві бюджети області протягом січня-червня п.р. отримали 2,1 млрд.грн. дотації вирівнювання з державного бюджету, що становить 99,6 % до плану.

В поточному році забезпечується виплата заробітної плати працівникам бюджетних установ. Станом на 01.07.2014 року протермінована заборгованість з оплати праці в місцевих бюджетах відсутня.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.