Новини

Інфраструктура

автобуси

автобуси

pravda.lutsk.ua

Вівторок, 8 липня 2014, 09:47627

Проводити конкурси на районних автобусних маршрутах будуть РДА

Львівська ОДА облдержадміністрація передала повноваження райдержадміністраціям для проведення конкурсів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Відповідно до статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», забезпечення організації пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району, покладається на районні державні адміністрації, – про це інформує департамент розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу

Із урахуванням вимог Закону України, обласною державною адміністрацією скеровано лист головам районних державних адміністрацій із проханням забезпечити організацію перевезень пасажирів на внутрішньорайонних маршрутах.

Передача відповідних повноважень на місця дасть змогу районам самостійно сформувати умови проведення конкурсу. Із урахуванням рентабельності маршрутів розробити пакетні оголошення, відновити перевезення у населені пункти, які на даний час не забезпечені транспортним сполученням та в загальному, на свій розсуд, організувати перевезення у районі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.