Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

реєстрація дитини

реєстрація дитини

tsn.ua

Вівторок, 8 липня 2014, 13:12

Спрощено процедуру реєстрації новонародженої дитини

Із лютого цього року для реєстрації народженої дитини батькам не потрібно окремо звертатись у підрозділи міграційної служби.

Реєстрація проводиться органом соціального захисту в якому оформляється соціальна допомога, інформує прес-служба ГУ Державної міграційної служби України у Львівській області.

Спрощення процедури реєстрації місця проживання дитини передбачено Наказом МВС України від 21 січня 2014 року № 43. Відповідно наказу, органи соціального захисту надають підрозділам міграційної служби дані про місце проживання дитини. Ці дані батьки чи законні представники дитини зазначають у заяві про призначення допомоги при народженні дитини.

Якщо батьки дитини зареєстровані за різними адресами, то в заяві необхідно окремо зазначити, що місце проживання дитини погоджено обидвома батьками.
Процедура реєстрації унеможливлює й надання неправдивих даних. Якщо у міграційній службі під час перевірки встановлять, що місце проживання одного з батьків не зареєстровано або в реєстрації місця проживання дитини відмовлено, про це негайно повідомлять орган соціального захисту.

Для реєстрації новонародженого слід надати працівниками органів соціального захисту свідоцтво про народження дитини та паспорт одного з батьків, із відповідним штампом про реєстрацію, де вказана адреса за якою буде проживати дитина.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.