Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

гаряча лінія

ua.112.ua

Середа, 30 липня 2014, 15:40

Жителі Львівщини 71 разів дзвонили на антикорупційну лінію

гаряча лінія

Цьогоріч мешканці Львівщини скористались антикорупційним сервісом Міндоходів «Пульс» 71 разів.

Про це повідомляє прес-служба ГУ Міндоходів у Львівській області. 

Зокрема, 18 звернень стосувались роботи органів Міндоходів, 17 – звітності та реєстрації податкових накладних, 8 – роботи Центрів обслуговування платників. На всі звернення дані відповіді та проведені перевірки скарг платників.

Здебільшого на «Пульс» звертаються представники юридичних осіб. Як правило, їх скарги стосуються проблем із прийняттям звітності. Фізичні особи – підприємці скаржаться на порушення порядку видачі тих чи інших довідок, термінів та культури обслуговування платників податків.

Нагадаємо, за номером «Пульсу» (044) 284 00 07 громадяни мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників податкової та митної служб, можливі корупційні дії з їхнього боку, оперативно вирішити суперечливі питання, які виникають в процесі адміністрування податків або під час митного оформлення.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.