олександр ковальчук,  7 серпня 2014

Львівські фанати месій

Еволюційна драбинка львівських фанатів всеукраїнських месій від Юща до Ляшка.

Приватні фанатки Ляшка на Санта-Барбарі так налякали місцеву інтелігенцію, що вона знову почала щебетати про порятунок темного народу з їхніх темряв.

Інтелектуальні зойки чути звідусіль і з вуст деяких представників солі землі такий спасительний лемент більше схожий на щось лицемірне, як і усе бажання просвітленої інтелігенції порятувати затурканий народ від самих себе, періодично експлуатуючи легендарну затурканість.

Так довелося підняти архіви і простежити усю львівську історію фанатського руху навколо всеукраїнських месій та месійочок за останні десять років.

Від Юща до Кличка, від Юльки до Ляшка, від Луценка до Януковича, від Тарасюка до Тягнибока, від Симоненка до Порошенка.

Це полум'я починається з іскри, починається з малого, щоб перейти до великого, величезного та грандіозного бажання простих людей доторкнутись до чогось небаченого та божественного.

Арсеній Яценюк

Яценюка тут буде лише одна фото, але на ній знову засвітився славий Сихів, тільки наш Сихів.Юрій Луценко

Луценко тут також ішов у президенти біля Міцкевича, але найцікавіше на нього запали ось ці дівчатка на Форумі видавців.

Віталій Кличко

За Кличком тут особливо стогнуть усі статі, але найкраще це внутрішній стогін помітно на цьому відео з кінотеатру Довженка, що на Сихові, де його ледве не затоптали і не схавали.

Борис Тарасюк

Народний рух Тарасюка у месії львівський нарід шанував не особливо, але ось такі перлинки своєї безсмертної душі міг принести і йому.

Петро Симоненко

Комуністичний бог на Галичині помер вже давно і тому саме від тієї жменьки його прихильників тричі на рік могла приходити достатньо різноманітна програма адорації партії у вигляді молодих пілоток та старших бабусь.Бабусь дивакуватих.І просто дивних (там поодаль ще можна помітити Олега Довганика, але він точно наш, а не їхній).

Як вже давно у Львові блукали такі персонажі.І як вже давно тут могла ось так просто розгортатись колорадська стрічечка без жодного втручання Свободи.

Олег Тягнибок

Богомдана Свобода майже нікуди не втікала від своїх духовних супротивників і дуже навіть спокійно могла сидіти на кортах за їх недалечкої наявності у повітрі.Чи іти в лобову атаку на супротивних бабусь-комуністок.Молитись на сосюристих чувачків Ірини Фаріон.Але зберігати національний колорит.Та сімейний затишок.Петро Порошенко

Нещодавній Порошенко не дотягує до святої трійці ЮТЯ, але й на його проповідях можна відшукати три заповітні фотографії фанатських персонажів.

Віктор Ющенко

В оригінального месіанства Ющенка усі фанати лишились на тамтому Майдані і тому у Львові та околицях відшукалось лише дві фотографії приватного характеру.

Віктор Янукович

Януковича тут любили влітку та взимку дуже молодіжно та дуже пенсіонерно.Вірили йому присідаючи.Щоб краще помітно на цьому відео.

Взимку на Януковича вдягали шапки.Та шуби.І навіть прикрашали його ім'ям песиків.

Юлія Тимошенко

Маму Юля тут особливо любили своєю приватною любов'ю зі всіх можливих ракурсів.

З нею цілувались.Та загіпнотизовано очікували її поцілунку.За неї молились піднятим хрестиком.Заради неї приходили у найкращому.Любили її тигрюлю та навіть намагались схрестити її з Кличком.За Юлю обожнено бились і шарпались.Та малювали портрети її величної Вони.Хоча й анти-фанатів у Тимошенко на Львівщині не бракувало.

Але коли Юля виїхала з в'язниці, то тут її зацілували.

Зацьомкали.

Та обридали.

Так що не варто рипатись на Сихів, на тільки наш Сихів.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.