Новини

Соціум

Львівська міськрада розірве угоду оренди з ринком «Привокзальний»

Львівська міськрада розірве угоду оренди з ринком «Привокзальний»

uanews.lviv.ua

Львівська міськрада розірве угоду оренди з ринком «Привокзальний»

Понеділок, 18 серпня 2014, 15:58

Сьогодні закінчився термін, який міська рада Львова давала керівництву Привокзального ринку на врегулювання ситуації.

Про це Варіантам повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Відтак, сьогодні Львівська міська рада прийняла рішення доручити управлінню комунальної власності готувати документи на розірвання угоди з ТзОВ «Ринок «Привокзальний».

Як поінформувала начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич, керівник управління комунальної власності підписала позов про розірвання договору оренди цілісного майнового комплексу з ТзОВ «Ринок «Привокзальний».

«Сьогодні, 18 серпня керівник управління комунальної власності підписала позов про розірвання договору оренди цілісного майнового комплексу з ТзОВ «Ринок «Привокзальний».

Також в Господарському суді Львівської області розглядається з цього справа за позовом профспілки до Львівської міської ради про визнання незаконної ухвали про приватизацію ринку «Привокзальний». Ці справи стосовно користування і власності на майно будуть предметами судового дослідження.

Оскільки керівництво ринку «Привокзальний» не забезпечило електроенергією працівників, то місто звернулося з листами до «Львівобленерго» про відновлення електропостачання на ринку. І ми очікуємо на результат», - зазначила Гелена Пайонкевич.

Сьогодні працівники ринку пікетували мерію. Одна з основних вимог пікетувальників – повернути на Привокзальний
ринок електроенергію. Вже чотири тижні працівники ринку безрезультатно
добиваються включення електропостачання.

Нагадаємо, на початку серпня більше тижня без електропостачання, вивезення сміття та дератизації залишається Привокзальний ринок.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.