Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

львівська залізниця

львівська залізниця

gazeta.lviv.ua

Четвер, 11 вересня 2014, 11:45

На переїздах Львівської магістралі ДТП трапляються все менше, але травмувань побільшало

Від початку 2014 року залізничники Львівської магістралі зафіксували зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод на переїздах.

Однак, порівняно із минулорічними показниками, збільшилась кількість травм сторонніх осіб, які постраждали через власну необережність та внаслідок порушення правил безпеки під час перебування на залізничних станціях та перегонах, інформує прес-служба Львівзалізниці.

Відтак, протягом січня-серпня 2014 року на території Львівської залізниці трапилось 10 ДТП на залізничних переїздах. У 4 випадках – автомобілі в’їжджали у бік поїзда.

Протягом восьми місяців 2013 року було зафіксовано 12 ДТП, 4 з них – це в’їзд авто у бік поїздів та ще 8 автомобілів були збиті потягами. Зменшилась також кількість травмованих осіб внаслідок цих дорожньо-транспортних пригод, однак смертельних випадків, на жаль, не стає менше. Цьогоріч у ДТП травмувались 2 осіб, одна із них загинула, у 2013 році травм зазнали 4 особи і також одна із них загинула.

Між тим, за 8 місяців на Львівській залізниці травмувались 66 осіб, серед них 39 – смертельно. Минулоріч сумна статистика зафіксувала 64 потерпілих, із них – 36 смертей.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.