Новини

Інфраструктура

Краковець-Корчова

Краковець-Корчова

Через фальшиве мінування на пункті пропуску довелося евакуювати людей та автомобілі

Четвер, 25 вересня 2014, 09:57

24 вересня о 15.18 невідома особа на телефон начальника Міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краковець – Корчова» (смт. Краковець Яворівського району) повідомила про замінування пункту пропуску. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

Про це повідомив Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і Яворівського району у складі 22 осіб та 8 од. техніки.

Місце події було огороджено, виставлено охорону, припинено доступ сторонніх осіб. Із приміщень та території пункту пропуску виведено на безпечну відстань 45 осіб (клієнтів та працівників пункту пропуску). До 15.30 оформлено та відправлено за маршрутом всі автомобілі, що знаходилися на пункті пропуску.

З 15.30 працівниками ДАІ організовано відправку автомобільного транспорту, що прибував, від пункту пропуску «Краковець» до найближчих інших пунктів пропуску («Шегині» та «Грушів»).

З метою виявлення вибухового пристрою спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при ГУ МВС України у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень та прилеглої території пункту пропуску. О 18.30 пошукові роботи завершено – вибухового пристрою не виявлено.

О 19.00 на пункті пропуску відновлено роботу з оформлення «в’їзду – виїзду» автомобільного транспорту та о 20.00 рух автомобільного транспорту через пункт пропуску відновлено в повному обсязі.

Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала фальшиве повідомлення про замінування.

Нагадаємо, вчора було також "заміновано" автовокзал у Львові.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.