Новини

Соціум

кредитування

кредитування

khn.molod-kredit.gov.ua

На Львівщині незаконно розтратили 600 тис. грн., призначених для молодіжних кредитів

П'ятниця, 10 жовтня 2014, 09:59

Понад 600 тис. грн. державної допомоги було незаконно перераховано на користь 6 громадян внаслідок службової недбалості посадовця державної кредитної установи.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Посадовець, усупереч своїм службовим обов’язкам, не вимагав від згаданих осіб надання всіх передбачених законодавством документів, за наявності яких може прийматись рішення про надання їм коштів у рамках програми молодіжного кредитування, натомість подавав керівнику установи на підпис відповідні договори.

Таким чином, через дії вказаної службової особи, громадяни, які не мали права брати участі у зазначеній програмі, безпідставно отримали на рахунки згадані 600 тис. грн.

На цей час за процесуального керівництва прокуратури Львівської області, розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України стосовно посадовця завершено.

Обвинувальний акт стосовно нього прокуратурою скеровано до суду для розгляду по суті. Водночас, в окреме кримінальне провадження виділені матеріали за фактом вчинення шахрайства з фінансовими ресурсами та подання згаданими громадянами завідомо неправдивих документів для одержання державної допомоги.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.