Новини

Інфраструктура

Дорога

Дорога

ltdaily.info

Влада Львівщини та Волині просять в Кабміну кошти на дорогу Львів-Радехів-Луцьк

Середа, 22 жовтня 2014, 10:51

Т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський та голова Волинської ОДА Володимир Гунчик звернулися з листом до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка про виділення коштів на ремонт автомобільної дороги державного значення Н-17 Львів-Радехів-Луцьк.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

У своєму листі голови облдержадміністрацій, зокрема, поінформували Главу Уряду про те, що автомобільна дорога Н-17 Львів-Радехів-Луцьк знаходиться у критичному стані, її технічний стан не відповідає жодним технічним нормативам. Через це все більше ділянок дороги автотранспорт змушений об’їжджати узбіччями.

“Через відсутність належного фінансування неодноразово порушені міжремонтні терміни, що призвело до підвищення аварійності на дорозі, поломок транспортних засобів, масової відмови перевізників від обслуговування маршрутів, занепаду промислової та місцевої інфраструктури. Мешканці Волинської та Львівської областей постійно звертаються до органів місцевої влади щодо вирішення питання ремонту дороги.

Ця проблема набрала серйозного резонансу в областях та створила соціальну напругу у регіонах. Просимо Вас сприяти у вирішенні порушеного питання та при формуванні Державного бюджету України на 2015 рік передбачити кошти на ремонт автомобільної дороги державного значення Н-17 Львів-Радехів-Луцьк”, – йдеться у листі голів Львівської та Волинської облдержадміністрацій.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.