Новини

Соціум

безхатченки

безхатченки

everyonehasastory.me

Середа, 22 жовтня 2014, 12:24653

У Львові безхатченки мають можливість проголосувати на виборах

У Львові безхатченки, які зареєстровані у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб, зможуть проголосувати на парламетських виборах 26 жовтня.

Про це повідомила прес-служба Львівської міськради.

У Львові вже кілька років працює Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб, що надає різні види соціальних послуг громадянам, які опинились на вулиці. Центр веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про взяття на облік і тимчасову прописку, сприяє реєстрації переважного місцезнаходження, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, сприяє у відновленні документів, майнових і житлових прав. У Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб львівські безхатченки матимуть право проголосувати.

Так, з початку роботи в Центрі зареєстровано більше 1,8 тис. Зокрема, у поточному 2014 році на облік поставлено 311 бездомних; 289 осіб отримали реєстрацію переважного місця перебування за юридичною адресою Центру; 84 особам оформлено паспорти.

«Актуальним напередодні виборів до Верховної Ради України є те, що львівські бездомні матимуть право проголосувати, оскільки тимчасова реєстрація дає можливість зробити волевиявлення. Це дуже важливо для суспільства, яке прагне інтегруватись в єдину Європу. Важливо пам’ятати нам як міській владі, мешканцям Львова про те, що, попри свій соціальний статус, ми, перш за все, львів’яни, і повинні не бути байдужими до проблем ближнього та держави в цілому», - зазначає в.о. начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин.

У Львівській міськраді нагадують, що якщо ви підприємець, благодійник чи просто небайдужий, бажаєте допомогти знедоленим мешканцям нашого міста, з питань співпраці можете звертатись за тел.: 233 14 79, 233 10 49 (Центр обліку та нічного перебування бездомних). Будь-яка допомога є вагомим внеском у велику соціальну справу, яку нужденні потребують щодня.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.