Новини

Інфраструктура

школа

школа

schoolsofthought.blogs.cnn.com

У всіх школах Львівщини ввімкнено опалення

П'ятниця, 31 жовтня 2014, 16:23

В опалювальному сезоні 2014/2015 року теплопостачання загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах області здійснюється від 947 власних котелень та за рахунок центрального опалення підприємствами «Теплокомуненерго».

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Так, станом на 30 жовтня 2014 року тепловий режим забезпечено у всіх школах та дитячих садках області. У 5 школах та одному дошкільному навчальному закладі тепловий режим тимчасово підтримується за рахунок побутових електричних приладів, зокрема:

Задвір’янська ЗОШ Буського району – у зв’язку з реконструкцією котельні за кошти Фонду соціальних інвестицій, яка на сьогодні завершена. Роботи з газопостачання та введення в дію котельні заплановано на 31 жовтня, в школі оголошено канікули до 3 листопада 2014 року;Загаївська ЗОШ Кам’янка-Бузького району – виконується заміна системи опалення, в школі оголошено канікули до 3 листопада 2014 року;Бишівська, Кустинська та Пиратинська ЗОШ Радехівського району – у зв’язку з дообладнанням котелень вузлами обліку газу;

Дошкільний навчальний заклад м. Кам’янка-Бузька – у зв’язку з заміною системи опалення.

Термін під’єднання до централізованого теплопостачання у вищезазначених школах – 3 листопада 2014 року, у ДНЗ – 31 жовтня 2014 року.

Окрім цього, у ДНЗ № 1 м. Новояворівськ виконується заміна системи опалення, роботи планується завершити до кінця поточного року. На час виконання робіт вихованців дошкільного закладу розміщено в інші дошкільні навчальні заклади міста.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.