Новини

Соціум

випічка

випічка

unlun.ru

У Львові відбудеться ярмарок випічки: зібрані кошти передадуть воїнам АТО

Вівторок, 4 листопада 2014, 10:03

У четвер, 6 листопада, з 13.15 до 15.00 год у СЗШ №51 ім. І. Франка, що на вулиці Скісній, 1, проведуть благодійний ярмарок випічки.

Зібрані під час заходу кошти будуть передані на підтримку українських військових у зоні АТО, повідомила прес-служба Львівської міськради.

«Сьогодні десятки тисяч патріотів обороняють від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Наші захисники, як ніколи, потребують уваги та розуміння від своїх співгромадян, у тому числі і від дітей та молоді. У складний для нашої країни час у нашій школі проведено ряд заходів щодо вдосконалення роботи з патріотичного виховання учнів та сприяння зростанню підростаючого покоління справжніми патріотами своєї держави. Одним із підтверджень небайдужості юного покоління до долі своєї батьківщини є участь в акціях і заходах, що проводяться з метою моральної та матеріальної підтримки української армії. Так, 6 листопада в нашій школі буде проходити благодійна акція «Ярмарок випічки». Гроші від продажу власноруч приготовленої випічки підуть на підтримку воїнів АТО», - зазначили організатори.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.