Новини

Політика

"Сірка" на Яворівщині

"Сірка" на Яворівщині

yaniv.net.ua

Вівторок, 4 листопада 2014, 17:47843

Кабмін та Генпрокуратуру просять дати раду з підприємствами сірчаного виробництва Львівщини

Львівська обласна рада звернулася до Кабінету міністрів та Генеральної прокуратури з прохання простежити виконання судових рішень і діяльності Міністерства промислової політики щодо Роздільського ДГХП "Сірка" і Новороздільського ДГХП "Сірка".

За це проголосувало 70 із 80 дептутів, інформує кореспондент Варіантів.

Автори звернення переконані, що Мінпромполітики діє незаконно, порушує законодавство та не дотримується рішення суду. Згідно відповідного рішення, колишній директор Роздільського ДГХП "Сірка" і Новороздільського ДГХП "Сірка" В. Венчака мусять поновити на посаді.

Нагадаємо, що в квітні минулого року року Агентство держмайна України незаконно звільнило з роботи директора Венчака В. В. і призначило виконувачем обов’язків директора Кострубу І. М.

До зміни керівника у підприємства боргів не було, проте за рік заборгованість"Сірки" перед бюджетом та складає 3,411 млн грн - по заробітних платах, та 400 тис. грн  - за енергоносії. 

Також знищено виробничі потужності, а понад 100 сімей залишилися без засобів на виживання.

Новопризначений керівник Коструба І. М. знаходиться в СІЗО.

Фінансова інспекція, перевіряючи господарську діяльність підприємства, виявила знищення та розкрадання основних засобів на суму понад 20 млн грн. 

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: