Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

військовий санаторій у Шклі

військовий санаторій у Шклі

ua.sobieski.lubaczow.com.pl

Середа, 5 листопада 2014, 12:57

Кабмін просять віддати армії два військові санаторії на Львівщині

Рішенням сесії Львівської обласної ради депутати ухвалили звернення до Кабінету Міністрів стосовно вжиття заходів для повернення до Збройним силам України двох військових санаторіїв - Моршинського центрального військового санаторію та санаторію «Шкло».

Про це повідомила прес-служба Львівської облради.

У зверненні наголошується, що розпорядженнями Кабінету Міністрів Моршинський центральний військовий санаторій було передано Державному управлінню справами від 12 березня 2003 року, а санаторій «Шкло» від 17 липня 2003 року передано Державній судовій адміністрації України. Як результат, Міністерство оборони втратило ці курортно-санаторні заклади.

«Прийняття позитивного рішення щодо повернення зазначених санаторно-курортних закладів до складу ЗСУ не тільки відновить соціальну справедливість, а й дасть можливість забезпечити санаторно-курортним лікуванням та проводити медичну реабілітацію ветеранів, інвалідів війни, ветеранів військової служби, військовослужбовців, утому числі з числа поранених та хворих учасників АТО, також матиме позитивний морально-психологічний вплив на особовий склад ЗСУ», - йдеться у зверненні.

Відтак, депутати звернулись до Кабінету Міністрів України з проханням розглянути на засіданні уряду питання щодо повернення колишніх військових санаторіїв - Моршинського та санаторію «Шкло» до складу Збройних сил України.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.