Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Ірина Магдиш

Понеділок, 10 листопада 2014, 15:27

Магдиш замінить Подоляк у Львівській міськраді

Ірина Магдиш

Виконувачем ообов'язків начальника управління культури Львівської міськради буде Ірина Магдиш.

Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий, передає прес-служба Львівської міськради.

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував ситуацію щодо переходу на роботу у Верховну Раду посадовців міської ради Львова.

Він наголосив, що виконувати обов’язки директора департаменту гуманітарної політики буде Галина Слічна, керівника управління культури – Ірина Магдиш, начальника управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій – заступник. Згодом на цю посаду буде оголошено конкурс. 

«По Ірині Подоляк. В управлінні культури є заступниця Ірина Магдиш. Вона є в кадровому резерві на керівника управління. Вона буде виконувати обов’язки керівника управління. Якщо це їй вийде якісно, вона буде надалі цю посаду обіймати. Якщо будемо бачити проблеми, будемо оголошувати конкурс. Вона якісно працює, її концепція – щоб культура йшла в мікрорайони міста. Тут особлива увага є до Левандівки, до Сихова, до наших спальних районів, щоб там проводились різні акції.

Якщо говорити про департамент гуманітарної політики, то в кадровому резерві на керівника департаменту є Галина Слічна. Вона буде виконувати обов’язки керівника департаменту.

Також Садовий прокоментував запитання журналістів щодо можливого проходження у Верховну Раду Любомира Зубача, який зараз очолює управління «Секретаріат ради».

«Любомир Зубач – достатньо якісний фахівець, має дуже великий досвід у міській владі.
Навіть по підготовці коаліційної угоди ті колеги, які пройшли вишкіл у міській раді, достатньо гідно представляють інтереси у Верховній Раді. Це безцінний досвід. Є заступник начальника управління «Секретаріат ради», він буде виконувати обов’язки, в разі потреби», – розповів Андрій Садовий.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.