Новини

Політика

перевізники

перевізники

kalush.info

На Львівщині призупинили проведення конкурсу перевізників

Четвер, 20 листопада 2014, 14:41

Львівська ОДА призупиняє проведення конкурсу з визначення перевізників на відновлених маршрутах загального користування з м. Стрий у Сколівському напрямку.

Про це повідомив директор департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу ЛОДА Олег Лазар водіям підприємства “Транс-Спорт”, які сьогодні зібралися під будівлею ОДА з вимогою заборонити проведення конкурсу на вказаних маршрутах.

Нагадаємо, Стрийська районна державна адміністрація 29 вересня 2014 року звернулася до облдержадміністарції з проханням відновити дію маршрутів, що курсують з м. Стрий у населені пункти Сколівського району.

Після проведення консультацій та отримання відповідного висновку від робочого органу з організації перевезень, прийнято рішення про поновлення дії зазначених маршрутів та оголошено конкурс.

Дане рішення було оскаржене до Львівського окружного адміністративного суду перевізником “Транс-Спорт”. Станом на сьогодні судовий розгляд цього питання триває.

З метою вирішення конфліктної ситуації прийнято рішення про призупинення проведення конкурсу до вирішення питання в судовому порядку, інформує прес-служба Львівської ОДА.

Додамо, що на посадовця Львівської ОДА Олега Лазаря правоохоронці відкрили кримінальне провадження через оголошення конкурсу перевізників.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.