Новини

Соціум

Левандівський парк

Левандівський парк

panoramio.com

Забудовник Левандівського парку подав в суд на Львівську міськраду

Четвер, 4 грудня 2014, 12:13

Відбулося засідання Галицького районного суду Львова у справі за позовом забудовника, який вимагає скасувати ухвалу Львівської міської ради про відновлення меж парку "Левандівський".

Про це повідомляє Інформаційний портал депутатів lЛьвівської міськради.

 Як повідомив депутат Львівської міської ради Ігор Лозинський, ще 18 вересня цього року з ініціативи фракції ВО «Свобода»у Львівській міськраді було затверджено ухвалу про відновлення історичних меж Левандіського парку, який намагаються забудувати.

Зі слів депутата, забудовник нещодавно розпочав підготовчі роботи для зведення житлового будинку в парковій зоні. Громада "Левандівки" виступила проти забудови. Для того, аби запобігти їй, депутати затвердили відповідну ухвалу Львівської міськради про розширення меж, фактично – про відновлення історичних меж Левандівського парку, які існували на початках його закладання.

«Однак забудовник звернувся до суду з позовом про скасування ухвали міськради. Сьогодні судове засідання у справі перенесли з ініціативи представників забудовника. Ми заперечуємо проти цього позову та разом із громадою "Левандівки" будемо відстоювати в суді ухвалу ЛМР, яка унеможливлює забудову території парку", - повідомив Ігор Лозинський.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.