Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

друкарська машинка

друкарська машинка

documentarywriting.org

Середа, 10 грудня 2014, 11:38

У Львові українські та закордонні науковці обговорять розвиток літератури для дітей та юнацтва в Україні

11-12 грудня у Західному науковому центрі відбудуться перші лекції із курсу «Історія та теорія літератури для дітей та юнацтва».

Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва та Західний науковий центр НАН України та МОН України запрошують літературознавців, літературних критиків, педагогів, бібліотекарів, книгознавців, соціологів та культурологів, освітніх діячів, а також студентів, аспірантів, докторантів усіх гуманітарно-соціальних наук на курс лекцій: «Історія та теорія літератури для дітей та юнацтва» (лектори: доц., к.філ.н. Тетяна Качак, доц., к.філ.н. Уляна Гнідець).

Студентам, аспірантам та докторантам, які пройдуть повний курс лекцій, організований ЦДЛДЮ впродовж періоду від 11 грудня 2014 р. до 11 червня 2015 р. буде видано сертифікат та рекомендація українською та англійською мовами, зокрема для можливості подання на наукові стипендії (DAAD, Fulbright та ін.) з метою розвитку наукових досліджень в сфері літератури для дітей та юнацтва в Україні.

Перші лекції відбудуться в рамках всеукраїнського наукового семінару «Література для дітей та юнацтва в Україні між західним та східним каноном: деканонізація-канонізація».

Лекція відбуватиметься за адресою м. Львів, вул. Матейка, 4.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.