Новини

Соціум

ув'язнені

ув'язнені

dt.ua

Прокуратура Львівщини виявила порушення прав ув’язнених та засуджених

Четвер, 25 грудня 2014, 15:39

Посадові особи установ виконання покарання та попереднього ув’язнення Львівщини порушують вимоги чинного законодавства щодо забезпечення реалізації ув’язненими і засудженими їх конституційного права на звернення.

Про це Варіантам повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Як засвідчили перевірки прокуратури Львівської області, посадовими особами установ виконання покарання та попереднього ув’язнення порушуються вимоги чинного законодавства щодо забезпечення реалізації ув’язненими і засудженими їх конституційного права на звернення, в тому числі - до органів державної влади та органів місцевого самоврядування 

Встановлено, що службовцями виправних колоній не надаються письмові відповіді на звернення в’язнів, не роз’яснюється їх право на оскарження рішень адміністрації установ в судовому порядку. Також, із порушенням встановлених строків скеровуються відповідні заяви засуджених на адресу захисників, уповноважених державних органів.

Водночас, у деяких установах взагалі відсутні окремі приміщення для прийому ув’язнених.

З огляду на виявлені факти, прокурорами внесено в органи та установи управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області 14 документів реагування, за наслідками розгляду яких зазначені порушення закону усунуто та притягнуто до дисциплінарної відповідальності 12 посадових осіб виправних колоній.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.