Варіанти,  26 грудня 2014

10 скандальних відео 2014 року

львівські скандали

10 топових відео 2014 року від Варіантів на скандальну тематику.

У цій десятці варіантових відео усі рейтингові, резонансні та скандальні відео, що могли і трапились на теренах Львова протягом цього важкого року.

Від бійок до танців, від любові до ненависті, від Богородиці до Сатани на благодатних галицьких п'ємонтах завжди лише один крок.

Саме цю однокроковість і відстежують Варіанти на своїх сторінках та каналах заради неповторного успіху в очах своїх читачів та глядачів.

Отож, у добру путь любі друзі на хвилях львівських скандалів, інтриг та розслідувань.

Перший культурний (і завжди нецензурний) шок від людини зі зброєю на вулицях Львова.Впертий львівський дідусь переслідує анонімних провокаторів на скандальному Параді вишиванок.

Працівники скандальної забудови на Озаркевича штовхають і виштовхують журналістів з підконтрольної території.Свободівські зомбі люструють фашистів з каналу ЗІК у прямому ефірі.

Незрозуміле, але вмотивоване спалення прапору США на Марші слави.Форумний пролог до майбутньої скандальної заяви відомої української співачки Ніни Матвієнко.

Сектор критики (і Віктор Неборак, зокрема) мило критикує "Луганський щоденник" Сергія Жадана та згадує про Юрія Андруховича і з тієї мушки деякі надмір вразливі українські письменники та письменниці роздувають рожевого слоника всеукраїнського скандалу у фейсбуках.

Зомбувальне побиття привокзальним пікетом мікрофонних зомбі з 24 каналу Андрія Садового.Комічний у своїй скандальності епізод з Люстраційного форуму, де місцеві люстратори люструють бейсболку одного з люстраторів.

Істеричний Автономний опір валить муніципалів Садового та розтікається істеричністю у сесійній залі Львівської міської ради.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.