Новини

Соціум

новобудова

новобудова

ecotown.com.ua

Львівську багатоповерхівку обладнали сонячними батареями

Вівторок, 13 січня 2015, 11:39

На нещодавно введений в експлуатацію багатоповерхового житлового комплексу "На Кондукторській" у Львові встановили сонячні батареї.

Про це йдеться на сайті Ecotown.

Сонячні батареї дозволяють житловому комплексу не тільки економити енергоресурси, а й здешевлюють комунальні послуги його мешканцям. Завдяки використанню сонячної енергії кожен власник квартири має змогу користуватися освітленням під'їздів, прибудинкової території і громадських зон безкоштовно.

Гострий дефіцит природного газу та вугілля, яке є основним паливом для українських теплоелектростанцій, став причиною недовиробництва електроенергії в країні – і як наслідок аварійних відключень електрики. Аби зменшити споживання електричної енергії на загальнодержавному рівні багато житлових об’єктів сьогодні змушені відмовитись від освітлення під’їздів у вечірні, нічні та ранкові години.

В той же час під'їзду, який підключений до сонця, занурення у темряву не загрожує. Лампочки живляться від акумулятора, який заряджається від сонячних батарей, встановлених на даху багатоповерхівки. З настанням сутінок відразу спрацьовує реле – пристрій для захисту й автоматичного управління електричними приладами – і засвічуються енергоощадні лампочки. Навіть якщо сонця протягом певного дня не буде, світло забезпечить акумулятор, заряду якого вистачає, як правило, на 72 години.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.