Новини

Соціум

ліси львівщини

ліси львівщини

7dniv.info

Вадим Підгородній написав заяву про звільнення з управління лісового та мисливського господарства Львівщини

Середа, 21 січня 2015, 16:16

Начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Вадим Підгородній написав заяву на звільнення.

Відповідна заява опублікована на сайті Львівського обласного управлінні лісового та мисливського господарства

"Обсяги реалізації продукції підприємствами Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства за листопад-грудень 2014 року збільшилися на 40%. А середньомісячна заробітна плата на підприємствах Львівського ОУЛМГ зросла на 19%, порівняно з аналогічним періодом 2013 року.

В грудні минулого року мною було ініційовано реорганіацію та очищення кадрів в Львівському ОУЛМГ, це викликало неабиякий спротив прихильників тіньових схем, проте через суб'єктивні причини Держлісагентством було скасовано даний процес.

Також було виявлено кричущі порушення в діяльності Львівського ОУЛМГ, для прикладу: за 2014 рік відсутні журнали реєстрації наказів та журнали реєстрації розпоряджень. В ході проведення службового розслідування встановлено, що практика формування журналів в кінці року, а не на початку, як того вимагає законодавство, триває, як мінімум з 2011 року, що логічно ставить під сумнів законність всієї діяльності Львівського ОУЛМГ за останні роки.

Дані матеріали передані правоохоронним органам та Держлісагенсву. Однак, діюче керівництво останніх не проявляє зацікавленості в перевірці оприлюднених фактів.

Враховуючи зазначене, а також через спротив системи до змін, мною прийнято рішення написати заяву на звільнення за власним бажанням.

Революція гідності триває!", – йдеться у заяві Вадима Підгороднього.

Нагадаємо, деревообробники Львівщини були обурені та жваво обговорювали призначення нового керівника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства – молодого та нікому невідомого Вадима Підгороднього.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.