Новини

Соціум

оздоровлення

оздоровлення

tsn.ua

Цьогоріч на Львівщині планують оздоровити 2200 дітей пільгових категорій

Середа, 4 лютого 2015, 13:08

Для оздоровлення дітей пільгових категорій у 2015 році в бюджеті Львівської області передбачено 5 млн. 840 тисяч гривень, за які кошти заплановано оздоровити 2200 дітей пільгових категорій.

Про це Варіантам повідомила прес-служба Львівської ОДА.

 

Про це повідомила заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Соболь під час громадського обговорення щодо використання коштів на закупівлю послуг з відпочинку та оздоровлення дітей.

Присутні представники громадських організацій запропонували закуповувати путівки до дитячих закладів санаторного типу терміном на 21 день, а до закладів оздоровлення та відпочинку – на 14 днів.

Окрім цього, громадськістю подано пропозиції здійснити закупівлю з послуг оздоровлення та відпочинку дітей в закладах Львівської області, які розташовані на території області та мають власні відпочинкові та оздоровчі комплекси на березі Чорного моря. Також було вирішено кошти обласного бюджету розділити і провести 2 види держзакупівель: для дітей з багатодітних сімей та для дітей інших пільгових категорій.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.