Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

день міста Жидачіва

день міста Жидачіва

plus.google.com/u/1/communities/109426957188192519625

Вівторок, 10 лютого 2015, 12:11

На мистецький захід «Жидачівська осінь» організатори не отримали грошей, бо не змогли відзвітуватись

Департамент культури Львівської ОДА не погодив виділення коштів на покриття видатків проведення мистецької акції "Жидачівська осінь" в сумі майже 64 тис. грн., бо не отримав жодного підтвердження того, що така акція була проведена. 

Про це свідчать документи, опубліковані в групі Львівська політика Google+.

Громадська організація «Вектор» в 2014 році попросила з бюджету Львівської області майже 64 тис. грн., надала кошторис акції, але не отримала ці кошти, бо не змогла відзвітуватись за проведення цього заходу. 

Департамент культури не покрив видатки на проведення цього заходу, адже не отримав жодного доказу його проведення. Про це йдеться в листі голови департаменту Наталії Гамкало на ім’я міського голови Жидачіва В.Левку. 

 

Мер Жидачіва Левко у грудні 2014 року звертнувся до депутатів щодо сприяння у проведені фінансування за послуги, які проводились в рамках мистецького проекту "Жидачівська осінь" в м. Жидачеві 21 вересня 2014 року. 

Нагадаємо, комісія культури облради визнала незадовільною роботу профільного департаменту в 2014 році та звинуватила Наталію Гамкало у зловживаннях службовим положенням

більше про засідання комісії дивитись тут 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.