Новини

Економіка

Синютка шукає інвесторів для Червоноградської фабрики

Синютка шукає інвесторів для Червоноградської фабрики

ua-travels.livejournal.com

Синютка шукає інвесторів для Червоноградської фабрики

П'ятниця, 13 лютого 2015, 17:19

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка розглядає можливість приходу австрійських інвесторів на підприємства вугільної галузі.

Під час зустрічі із з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Австрія Вольфом Дітріхом Хаймом Олег Синютка запропонував дипломату звернути увагу австрійського бізнесу на можливості інвестувати в економіку Львівщини. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Львівської облдержадміністрації.

«Незважаючи на напружену ситуацію в нашій державі, надзвичайно важливим завданням є залучення іноземного капіталу в економіку області. Тому ми прагнемо зберегти довіру інвестора у доцільність ведення бізнесу на теренах нашого краю», - зазначив на зустрічі з Послом Олег Синютка.

Як приклад, голова Львівської облдержадміністрації вказав на Центральну збагачувальну фабрику «Червоноградська». За його словами, зараз іде пошук інвестора, який би зміг налагодити та   оптимізувати роботу на фабриці, адже вона потребує серйозної модернізації.

Поки що майданчиком для комунікації між представниками обох країн залишається культурний обмін між Львівською областю та Федеральною землею Штирія.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.