Новини

Львівська міськрада

Літній табір на морі прийняв понад 20 львівських дітей із вадами слуху

Літній табір на морі прийняв понад 20 львівських дітей із вадами слуху

cs9618.userapi.com

Літній табір на морі прийняв понад 20 львівських дітей із вадами слуху

Четвер, 21 червня 2012, 12:52

Понад 20 дітей з вадами слуху, які перебувають під опікою громадської організації «Дзвін», мають можливість активно проводити літні канікули поблизу Азовського моря в с. Кирилівка. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Впродовж минулих двох тижнів 21 дитина у супроводі своїх сімей та фахівців, пройшли оздоровчо-реабілітаційну програму у літньому таборі, який організовано в рамках заходу управління соціального захисту «Веселі канікули» відповідно до затвердженого календарного плану заходів управління соціального захисту Львівської міської ради на 2012 рік.

На реалізацію акції «Веселі канікули» в міському бюджеті передбачено коштів на суму більше 90 тис.грн., - повідомила начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ольга Павлюк.

В продовж 14-ти днів батьки та діти під керівництвом досвідчених сурдопедагогів проводили групові реабілітаційні заняття з розвитку комунікативних здібностей та залишкового слуху, з малювання та розвитку дрібної моторики.

«Використання методу колективної реабілітації в таборах, є необхідним і корисним нашим дітям, оскільки будучи серед одноліток та рідних людей, активно відбувається процес адаптації та соціалізації їх в соціумі», - розповіли в громадській організації батьків і дітей з вадами слуху «Дзвін».

Нагадаємо, метою створення та діяльності громадської організації батьків та дітей з вадами слуху «Дзвін» є ознайомлення батьків з досвідом розвитку мовлення у дітей з вадами слуху з подальшою їх інтеграцією в суспільстві, а також виховання такої категорії дітей в сім'ї, захист їх законних, соціальних, творчих, вікових та інших прав.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.