Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Зіновій Парасюк та його донька Ірина Голуб

Зіновій Парасюк та його донька Ірина Голуб

Четвер, 19 лютого 2015, 11:21

Родина нардепа Парасюка збагатиться земельною ділянкою

Крехівська сільрада Жовківського району Львівської області 29 вересня 2014 року ухвалила рішення, якими ініціювала процес передачі у власність Зіновія Парасюка, батака нардепа Володимира Парасюка, земельної ділянки площею 0,08 га.

Про це йдеться у рішенні сільради, копія якого є в розпорядженні Варіантів.

Згідно з рішенням, Зіновію Парасюку надано дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 0,08 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у селі Папірня.

Іншим рішенням від 29 вересня 2014 року сільрада затвердила детальний план території в селі Папірня Жовківського району з внесенням змін в містобудівну документацію громадянину Зіновію Парасюку загальною площею 0,95 га. Ділянці був присвоєний вуличний номер.

Таким чином батько нардепа у цьому селі володітиме земельною ділянкою загальною площею 1.03 га. 

Нагадаємо, напочатку 2014 року Володимир Парасюк став відомим як активіст Майдану, а у вересні 2014 року він заявив про свій намір балотуватись в народні депутати.

У жовтні 2014 року Парасюк впевнено переміг у 122 виборчому окрузі (Яворівщина та Жовківщина), до складу якого входять Жовківський та Мостисьский райони.

Володимир Парасюк отримав за минулий рік 231 860 гривень сукупного доходу. Парасюк не володіє та не орендує жодної нерухомості.

Члени сім'ї Парасюка (у ефірі Громадського ТВ він сказав, що прописаний у своєї бабусі) мають у власності земельну ділянку 0,6 гектарів та житловий будинок на 100 метрів квадратних.

Нардеп не має у власності жодного транспортного засобу та не тримає жодних вкладів у банку.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.