Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Державний центр зайнятосі

ua.comments.ua

П'ятниця, 20 лютого 2015, 13:52

Директора Державного центру зайнятості звільнено за обслуговування буфету та акваріума

Державний центр зайнятосі

Міністр соцполітики Павло Розенко звільнив Юрія Харченка із посади директора ДЦЗ за неспроможність протягом року працевлаштувати переселенців та за неефективне використання державних коштів.

Із понад мільйона зареєстрованих переселенців із Донецької та Луганської областей було працевлаштовано лише 3,8 тисяч,- йдеться у повідомленні Міністерства.

 «Окрім цього, у той час, коли в країні йдуть бойові дії,  величезні проблеми із своєчасною виплатою соціальних допомог, пенсій, зарплат, у тому числі і допомоги по безробіттю, Державна служба зайнятості без докорів сумління витрачала кошти на буфетне обслуговування, автомийкуавтомобілів, придбання керамічних чашок, техніки, що стоїть на складах, обслуговування акваріума (!!!!!) Це неприпустимо! », - зазначив Павло Розенко.

Міністр наголосив, що Державну службу зайнятості чекають серйозні реформи, нове керівництво вже найближчим часом запропонує комплексну програму і щодо працевлаштування переселенців, і нове бачення реформи служби зайнятості загалом.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.